سالن عقد و دفاتر ازدواج در ایران

همه ی افرادی که در حال کار کردن و پذیرایی از مهمانان هستند حتما باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده، از ماسک و دستکش استفاده نمایند. بهتر است سالن ها و محضر عقد را انتخاب نمایید که دارای کادر حرفه ای و متخصص هستند. حتما قبل از مراسم به مکان بروید و نظافت را مورد بررسی قرار دهید. در هنگام بستن قرارداد با سالن موارد را گوش زد کنید و از آن ها بخواهید که تمام پروتکل ها را در هنگام برگزاری مراسم رعایت نمایند. در برخی از موارد ممکن است تخلفاتی صورت بگیرد که شما می توانید از آن مجموعه شکایت کنید.

سالن عقد حتما باید دارای یک سیستم تهویه مناسب باشد

گردش هوا و داشتن یک سیستم تهویه مناسب موردی است که همه ی سالن ها باید آن را داشته باشند. ویروس کرونا از طریق قطرات دهان و مخاط انتقال می یابد. در صورتی که افراد و جمعیت زیادی در یک مکان بسته وجود داشته باشند، احتمال و ریسک انتقال ویروس بیشتر خواهد بود. رفت و آمد هوا در مکان های شلوغ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در انتخاب سالن عقد حتما باید این مورد را در نظر داشته باشید.

سالن عقد | لیست لوکس ترین سالن عقد و دفتر ازدواج و محضر عقد

نکات مهم دیگر درباره ی سالن عقد

یکی از دغدغه های اصلی مهمانان معمولا پیدا کردن جای پارک برای خودرو می باشد. یکی از مزیت هایی که یک سالن عقد می تواند داشته باشد، داشتن پارکینگ است. در صورتی که سالن و یا محضر عقد مراسم شما دارای پارکینگ باشد دیگر نیاز نیست تا مهمانان برای پیدا کردن جای پارک مناسب مدت زیادی را صرف نمایند. همچنین وجود یک پارکینگ امن باعث می شود تا مهمانان با خیال راحت وسایل خود را در خودرو ترک کرده و در مراسم شما شرکت نمایند. بهتر است این مورد را در انتخاب سالن عقد در نظر بگیرید.

سفره ی عقد شیک و مجلل، نوع دیزاین سالن و گل های استفاده شده در محیط باعث زیبا تر دیده شدن مراسم خواهد شد. دکوراسیون شیک و زیبا یک سالن موجب می شود تا عکس ها و فیلم های شما بسیار زیباتر باشد. در برخی از سالن ها دیزاین و دکوراسیون را بر اساس خواسته و سلیقه خود مشتری انجام می دهند. شما می توانید رنگ و وسایلی که قرار است در سفره عقد و یا سایر موارد استفاده شود را خودتان انتخاب نمایید. رنگ های روشن و وسایل شیک و فانتزی انتخاب کنید تا فضا شیک تر دیده شود. تمام این موارد را باید در هنگام عقد قرارداد با سالن عقد ذکر نموده و بخواهید تا بعد از انجام مراسم دچار هیچ مشکلی نگردید.

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC_%D8%AF%D8%B1_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s